PEGAZ
Mariusz Kinowski

Oferta handlowa

Oferujemy państwu dowolne stacjonarne zestawy komputerowe, dostosowane do państwa wymagań i potrzeb. Każdy klient analizowany jest indywidualnie, aby w pełni dopasować kupowany zestaw komputerowy do klienta. Podczas zakupu sprzętu komputerowego należy dokładnie określić celowość kupowanego zestawu, gdyż inne komputery stosujemy przy pracach biurowych, inne przy pracach graficznych lub grach komputerowych. Wysokiej jakości sprzęt komputerowy, stosowany w zestawach proponowanych przez naszą firmę gwarantują Państwu długą żywotność zestawu oraz łatwość rozbudowy. Dynamicznie rozwijające się technologie komputerowe narzucają konieczność stosowania takich podzespołów, aby możliwa była modyfikacja zestawu w przyszłości, przy możliwie jak najniższych kosztach. Sklep prowadzi również sprzedaż ratalną w porozumieniu z firmą Santander aby umożliwić klientowi korzystne zakupy na raty. Podczas budowania oferty na zestaw komputerowy, klient ma również możliwość dokonania symulacji kosztów w systemie ratalnym.

Poza komputerami stacjonarnymi posiadamy również w swojej ofercie handlowej bardzo szeroki wybór laptopów. Zakup komputera przenośnego wiąże się bardzo często ze specyfiką wykonywanej pracy, wymagającej stałego dostepu do danych i Internetu. Podobnie jak w przypadku komputerów stacjonarnych, staramy się jak najlepiej doradzić klientowi zakup takiego komputera, dostosowując swoje propozycje do jego potrzeb. Na rynku istnieje bardzo duży wybór tego rodzaju sprzętu, jak również zróżnicowane ceny. Współpraca z firmą "Komputronik" umożliwia nam zastosowanie dla klientów bardzo konkurencyjnych cen zarówno na komputery stacjonarne, jak i laptopy.

Rosnące wymagania Klientów oraz konieczność coraz większej ich mobliności spowodowały, że w szerokim zakresie poszerzyliśmy swoją ofertę handlową o komputery przenośne, w tym małe notebooki przeznaczone dla osób często podróżujących oraz tych, którzy pracują w terenie i wymagają ciągłego dostępu do komputera. Obecnie ciągły dostep do komputera niesie za sobą również konieczność posiadania przy nim dostępu do Internetu, w związku z tym Klient przychodząc do naszego Salonu ma możliwość kompleksowego rozwiązania swoich potrzeb, a mianowicie u nas może zakupić niezbędny sprzęt komputerowy, natomiast w punkcie Partner Orange, zlokalizowanym w Salonie, ma możliwość podpisania umowy na Internet przewodowy lub bezprzewodowy. Każdy Klient, który zakupi u nas sprzęt komputerowy, a w punkcie Orange Internet mobilny może liczyć na naszą pomoc w zakresie poprawnej konfiguracji zakupionego Internetu.

Analizując zapotrzebowanie rynku sulęcińskiego wprowadziliśmy do swojej oferty handlowej gry komputerowe w bardzo przystępnych cenach, spośród których zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli będą mogli dobrać coś dla siebie, odpowiedniego do swojego gustu, jak również wymagań sprzętowych swoich komputerów. Przez długi okres czasu na rynku sulęcińskim nie można było zakupić żadnych ciekawych pozycji w zakresie gier, w związku z tym wychodząc do Klienta postanowiliśmy wprowadzić szeroki wybór gier komputerowych, który jest bardzo często aktualizowany. Wybór gier komputerowych nie jest rzeczą prostą. Klienci często mają problemy z analizą swojego sprzętu komputerowego i nie mają pewności czy zakupiona przez Internet lub w innym mieście pozycja będzie funkcjonowała na jego sprzęcie. Przychodząc do naszego Salonu ten problem znika, gdyż Klient interesujący się określoną pozycją może liczyć na naszą fachową pomoc w zakresie analizy jego sprzętu komputerowego oraz wymagań sprzętowych określonej gry. Komputery stacjonarne, laptopy, oprogramowanie, jak również wszelkiego rodzaju akcesoria komputerowe stanowią podstawę naszej oferty handlowej, jednakże oprócz wyżej wymienionych posiadamy również w swojej ofercie takie produkty jak:

 • systemy operacyjne MS Windows,
 • pakiety biurowe MS Office,
 • profesjonalne oprogramowanie do obróbki grafiki,
 • monitory,
 • drukarki,
 • tusze i tonery do różnego rodzaju drukarek,
 • urządzenia do sieci przewodowych i bezprzewodowych,
 • okablowanie sieciowe,
 • kamery internetowe,
 • akcesoria audio i wideo,
 • torby do laptopów,
 • gry komputerowe,
 • tablety i GPS'y,
 • różnego rodzaju okablowanie komputerowe,
 • materiały eksploatacyjne (płyty CD/DVD, baterie, materiały czyszczące do komputerów),
 • i wiele innych.Strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celach ich używania i możliwości zmiany w przeglądarce czytaj więcej

Copyright © Salon komputerowy PEGAZ Mariusz Kinowski * Sulęcin.

NIP 927-174-79-39 REGON 21130286

Wszelkie prawa zastrzeżone.